Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Konkurs Filmowy / Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych / E. Wedel

reklama
📅 Data: niedziela, 13 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 0:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Kręcą Cię filmy? Lubisz słodycze? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy do wzięcia udziału w XIV Praskim Festiwalu Filmów Młodzieżowych!

Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych jest cykliczną imprezą kulturalną, która wpisała się na stałe w kalendarz filmowych przeglądów oraz artystyczny klimat warszawskiej Pragi. Festiwal jest konkursowym i pozakonkursowym przeglądem twórczości filmowej młodzieży. W tym roku formuła festiwalu rozszerzyła się o dodatkową kategorię Reklamę firmy E. Wedel. Kategoria Reklama firmy E. Wedel to jeden z pomysłów marki na świętowanie wyjątkowego jubileuszu 170-lecia, obchodzonego w tym roku. Młodzi twórcy, znając doskonale podejście swoich rówieśników, mają za zadanie swoim filmem zachęcić do zakupu osoby poniżej 30 roku życia. Wyjątkowo granica wieku uczestników została przesunięta z 18 lat na 21 lat.

Moc nagród!

Jury, złożone z profesjonalistów zajmujących się marketingiem, oceni zgłoszone prace, biorąc pod uwagę m.in. zrozumienie wyzwań marki i grupy docelowej, kreatywność, sposób realizacji oraz potencjał kontynuacji zaproponowanej wizji. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne: 4 000 zł za I miejsce - Złoty Torcik Wedlowski, 2 500 zł za II miejsce - Srebrny Torcik Wedlowski i 1 500 zł za III miejsce - Brązowy Torcik Wedlowski.

Dlaczego powstał festiwal?

PFFM jest wydarzeniem, które adresowane jest do grupy, której najtrudniej zaistnieć na festiwalach filmowych ze względu na wiek i ograniczone możliwości techniczne. Dla wielu osób udział w konkursie jest nie tylko spełnieniem marzeń, ale także przepustką do rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Prace można zgłaszać do 13 czerwca przez formularz zgłoszeniowy.
Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)