Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Przejście z wiosny w lato w brzmieniu mis i gongów

Przejście z wiosny w lato w brzmieniu mis i gongów

reklama
📅 Data: środa, 23 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Solatorium, Jazdów 3/9 (pokaż na mapie)
OptiTaxi

💰 Podczas wydarzenia prowadzona jest dobrowolna zrzutka za udział.
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy do Solatorium w środę, 23 czerwca, o 20.00, by w kąpieli dźwiękowej mis i gongów łagodnie i otwarcie podążyć z wiosny – przez pełnię księżyca – do lata.

Tuż przed przejściową pełnią będzie można oczyścić tkanki, emocje, doświadczenie i energię, uwolnić blokady na wszystkich poziomach, wyregulować pracę systemów organizmu i zsynchronizować przepływ, ponownie otworzyć intuicję, kreatywność i jasność postrzegania. Półtoragodzinna sesja dźwiękowa, gdy komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, pozwala doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.

Sesja będzie przeznaczona dla każdego, kto odczuje potrzebę zatrzymania i przygotowania się do czasu zmiany – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.

Zachęcamy do dobrego nawodnienia, zarówno wcześniej, jak i później, ewentualnie wzięcia ze sobą wody, zadbania o swój komfort poprzez przyniesienie swojej maty, ewentualnie poduszki, lekkiego przykrycia, założenie wygodnego niekrępującego ubrania.

Sesja pozwoli doświadczyć:
-- na poziomie fizycznym:
- poprawy zdrowia, nastroju i metabolizmu
- udrożnienia obiegu energetycznego
-- na poziomie mentalnym:
- oczyszczenia emocji
- harmonii, wyciszenia i łagodności
-- na poziomie duchowym:
- wrażeń estetycznych
- podniesienia samoświadomości

Do Solatorium możemy zaprosić do czternastu osób, sugerujemy rezerwację miejsca pod numerem telefonu 691 440 903, adresem e-mail [email protected]
Dzień lub dwa dni przed sesją będziemy potwierdzać obecność.

Z wdzięcznością docenię wsparcie pracy mojej i zestawu moich instrumentów ;) stąd sugestia zasilenia słoiczka, zgodnie z możliwościami i w otwartości.

Asia Romaniuk to entuzjastka harmonijnego życia, medytacji i jogi z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem, która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger, a wykorzystuje, prowadząc @PokójCiała
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę