Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Nagradzanie pracowników – co dziś działa, a co nie?

Nagradzanie pracowników – co dziś działa, a co nie?

reklama
📅 Data: czwartek, 01 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
▶ Na webinar obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie tutaj: link

Nagradzanie pracowników to ważny element codziennego funkcjonowania organizacji, który ma bezpośredni wpływ na efekty wykonywanej pracy.
Czego od pracodawcy oczekują dziś pracownicy? Czy pieniądze rzeczywiście nie są już wystarczającym motywatorem? Jakie systemy motywacyjne są najbardziej skuteczne? Jak nagradzać pracowników, gdy nie mamy dużego budżetu? Czy można motywować bez nagradzania? Co robić, gdy nagroda nie przynosi rezultatów? Jaką rolę przy nagradzaniu pracowników odgrywa dział HR?
Na te pytania poszukamy odpowiedzi w rozmowie z dr Andrzejem Woźniakowskim, ekspertem w dziedzinie rozwoju potencjału innowacyjnego firm i systemów motywacyjnych, wykładowcą na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi na naszym Uniwersytecie. Spotkanie poprowadzi Paweł Bojarski, student II roku studiów magisterskich na tym kierunku.

▶ Na webinar obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie tutaj: link

Gość:
▪ dr Andrzej Woźniakowski - ekspert w dziedzinie rozwoju potencjału innowacyjnego firm i systemów motywacyjnych oraz rynku pracy. Specjalizuje się w problematyce audytu systemów zarządzania w organizacji, tworzeniu strategii HR, programów rozwoju kadry menedżerskiej, systemów wynagradzania i motywowania oraz wdrażaniu rozwiązań z zakresu High Performance Work Systems (HPWS). Pracował naukowo jako adiunkt w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych (ewolucja rynku pracy i systemów motywacyjnych) w latach 1986–1993 i 2006–2011 oraz w Ministerstwie Pracy i Spraw Socjalnych jako główny specjalista w Departamencie Współpracy z zagranicą i Dyrektor Projektu Rozwoju Rynku Pracy w Polsce realizowanym we współpracy z Bankiem Światowym.

Prowadzący:
▪ Paweł Bojarski - związany z międzynarodową korporacją od kilkunastu lat. Zdobywał doświadczenie w realizacji projektów w wielu odmiennych kompetencyjnie dziedzinach, takich jak rozwój biznesu, IT, komunikacja i zasoby ludzkie. Łączy zarządzanie procesami HR z zarządzaniem zmianą prowadzoną w oparciu o ład korporacyjny w różnorodnych kulturach organizacyjnych. Absolwent naszego Uniwersytetu z Zarządzania i psychologii menedżerskiej, student II roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Termin i miejsce:
1 lipca 2021 r., godz. 17.00–18.00, online.
Więcej na temat wydarzenia przeczytacie tutaj: link
Do zobaczenia online! 🙂

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!