Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

EMDI + SI US PLAU | OFF Brzeska SUMMER FEST

EMDI + SI US PLAU | OFF Brzeska SUMMER FEST

reklama
📅 Data: sobota, 17 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, OFF Brzeska, Brzeska 25 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
EMDI to bez wątpienia jeden z najszybciej rozwijających się polskich producentów muzyki elektronicznej. Na swoim koncie ma wiele wydanych utworów w największych i najbardziej prestiżowych wytwórniach na świecie , takich jak Trap Nation, NCS czy Armada Music. Może pochwalić się łącznie blisko 50 milionami wyświetleń w serwisie YouTube oraz 20 milionami streamów na Spotify, co tylko świadczy o tym, że znalazł patent na tworzenie hitów.
Miał okazję występować na wielu znanych festiwalach z klubowymi brzmieniami. Do największych z całą pewnością należą Sunrise Festival, Global Gathering i Electrocity.
W 2021 przekroczył barierę miliona słuchaczy miesięcznych na serwisie Spotify, plasując się w top3 najczęściej słuchanych polskich producentów EDM.

SI US PLAU to polski duet DJ/producent, który od momentu założenia w 2020 roku zaczął oczarowywać scenę muzyki elektronicznej swoim chwytliwym i enigmatycznym brzmieniem.
2021 rok rozpoczęli singlem Breaking Out, który w zaledwie kilka miesięcy przebił barierę miliona odtworzeń na Spotify. Od tamtego momentu SI US PLAU regularnie pojawia się na playliście New Music Friday Polska, a ich najnowszy singiel „No Control” przyniósł duetowi okładkę playlisty„Dance Alert”na Spotify.Muzyka SI US PLAU cieszy się popularnością za granicą, regularnie trafiając na listy przebojów na platformach Shazam, iTunes oraz Apple Music m.in.w krajach takich jak Holandia, Dania, Belgia, Brazylia, Włochy czy Turcja.

Support:
Mike Konstanty
Major F aka Rytmik

WJAZD FREE do 19:00
BILETY 20 PLN po 19:00

OFF Brzeska
ul. Brzeska 25, Warszawa
Sobota, 17.07.21
Otwarcie bram: 15:00
Start 17:00

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę