Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

V Przegląd wokalny dla dzieci i młodzieży SŁOWIKONADA

V Przegląd wokalny dla dzieci i młodzieży SŁOWIKONADA
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 11 kwietnia 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 12 kwietnia 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, DOM KULTURY „ZACISZE”, ul. Blokowa 1 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Już po raz piąty na scenie DK Zacisze zagoszczą młodzi wokaliści biorący udział w V Przeglądzie Wokalnym dla Dzieci i Młodzieży SŁOWIKONADA. W tym roku w Jury Przeglądu zasiądą: piosenkarka Danuta Błażejczyk, śpiewająca aktorka Anna Komorowska-Kwaśniewska oraz aktor musicalowy Jakub Wocial. Jury wybierze laureatów spośród 5 kategorii indywidualnych i dwóch kategorii zespołowych.

Poniżej przedstawiamy harmonogram występów przypominając jednocześnie wszystkim zainteresowanym, że wstęp na salę przesłuchań podczas Przeglądu jest wolny.

Rozstrzygnięcie Przeglądu oraz wręczenie nagród z rąk Burmistrza Dzielnicy Targówek odbędzie się 18 kwietnia 2015 r. podczas VII edycji Akcji Charytatywnej MOTOSERCE - Krew Darem Życia organizowanego przez Stowarzyszenie Motocyklistów i Urząd Dzielnicy Targówek m. st Warszawy. Impreza odbędzie się w Parku Bródnowskim.


Harmonogram:

Oficjalne otwarcie przeglądu 11 kwietnia (sobota) godz. 9.50

SOBOTA, 11 kwietnia 2015

KATEGORIA: 4 – 6 LAT
Godz. 10.00 – 10.50

Jaś Jeremi Sip, „Dom Kultury Zacisze” w Warszawie
Natalia Szymańska, „Dom Kultury Zacisze” w Warszawie
Laura Przepióra, Warszawa
Sonia Rymarkiewicz, Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia PUCH PUCH
Marta Sieroń, Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia PUCH PUCH
Pola Klimkowska, Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia PUCH PUCH
Hanna Dołęgowska,Gimnazjum 145 im Jana Pawła II Warszawa
Milena Mazurek, Dom Kultury „Zacisze” w Warszawie
Weronika Gąsiorek, Dom Kultury „Zacisze” w Warszawie
Natasza Wochnik, Dom Kultury „Zacisze” w Warszawie
Dominika Łabuz, Dom Kultury „Zacisze” w Warszawie
Przerwa godz. 10.50 – 11.00

KATEGORIA: 13 – 15 LAT
Godz. 11.00 – 11.50

Weronika Ostrzyniewska, Gimnazjum nr 144 im „Szarych Szeregów” w Warszawie
Zuzanna Kalicka, Dom Kultury „Świt” Warszawa
Arek Myśliwiec, Radzymin-Dybów
Zuzanna Truszewska, Gimnazjum nr 142 im R. Schumana w Warszawie
Julia Domańska, Dom Kultury „Dorożkarnia”
Gabriela Kingston, Dom Kultury „Dorożkarnia”
Michał Trzonkowski, Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu
Laura Gutowska, Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu
Natalia Cichocka, Gminny Ośrodek w Iłowie
Julia Woźniak, Dom Kultury Włochy
Karolina Polesiak Dom Kultury Włochy
Przerwa godz. 11.50-12.10

KATEGORIA: 16 – 19 LAT
Godz. 12.10- 13.00

Karolina Tomczak i Ewelina Meckier, Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie
Sylwia Jurek, Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie
Piotr Zgódka, Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Głuchych i Słabosłyszących w Warszawie
Patrycja Garbińska i Dominik Pych, Młodzieżowy Dom Kultury Ochota w Warszawie
Jędrzej Górski, Dom Kultury „Świt”
Klaudia Kmiecik, Dom Kultury „Włochy”
Gabriela Miłecka i Aleksandra Zielińska, Centrum Kultury w Sierpcu
Przerwa godz. 13.00-13.10

Godz. 13.10-13.30
KATEGORIA: 10 – 12 LAT

Julia Mielniczuk, Młodzieżowy Dom Kultury Ochota
Kinga Piotrowska, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Warszawie
Aleksandra Tomczak, Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie
Aleksandrza Kosińska, Dom Kultury Wygoda
Oliwia Celińska – Spodar, Barbara Dworakowska, STO”Toruńska Warszawa
Przerwa obiadowa godz. 13.40 – 14.30

Godz. 14.30 – 15.30
ZESPOŁY – KATEGORIA 5 – 12

Dziecięcy Zespół Wokalny FERMATKA, Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu
Zespół Wokalny PRZEDNUTKA, Młodzieżowy Dom Kultury Ochota
ZESPOŁY – KATEGORIA 13 – 19

EDYTA BAND, Dom Kultury Włochy
Zespół Wokalno – Instrumentalny KTÓRY, Gimnazjum nr 145 im Jana Pawła II
TRIO Paula Kwaśny i Krystyna i Julia Dryjańskie


NIEDZIELA, 12 kwietnia 2015

KATEGORIA: 7 – 9 LAT
Godz. 10.00 – 10.50

Daria Dormitz, Warszawa
Adrianna Sienicka, Dom Kultury” Zacisze” Warszawa
Wiktoria Perzyna, Dom Kultury” Zacisze” Warszawa
Zuzanna Glińska, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Julian Bączkowski i Paweł Kowal, Szkoła Podstawowa im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie
Ewa Rogowska, Warszawa
Anna Wądołowska, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Wiktoria Kowalska, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Antonina Przeździęk, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Anna Sambor, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Natalia Zajfryd, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Przerwa godz. 10.50 – 11.00

Godz. 11.00 –11.40

Anna Piotrowska, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Weronika Zielińska, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Amelia Tratkiewicz, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Natalia Czerniszowa, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Lena Milewska, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Weronika Chrostowska, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Natalia Klicka , Dom Kultury Zacisze
Piotr Obrębalski i Szymon Piotrowski, Dom Kultury „Zacisze” Warszawa
Przerwa godz. 11.40 – 12.00

Godz. 12.00-12.50
KATEGORIA: 10 -12 LAT

Alicja Szemplińska, Warszawa
Izabela Zimoń , Ząbki
Anita Ryżko Szkoła Podstawowa 277 Warszawa
Weronika Czapla, Szkoła Podstawowa 277 Warszawa
Joanna Polkowska, Warszawa
Aleksandra Szczepkowska i Adrianna Ładno, Młodzieżowy Dom Kultury w Wołominie
Bartłomiej Olkucki, Szkoła Podstawowa nr 3 Ząbki
Elwira Kawecka, Akademia Sztuk Scenicznych Warszawa
Alicja Siemiatycka, Dom Kultury Zacisze
Przerwa godz.12.50 – 13.00

Godz. 13.00 – 13.50

Julia Wiśniewska, Dom Kultury Zacisze
Izabela Cofała, Dom Kultury Zacisze
Antonina Wąsowicz i Ignacy Pindelski, Dom Kultury Włochy
Zuzanna Rosiak, Dom Kultury Włochy
Jakub Mazur, Dom Kultury Włochy
Aleksander Szmorliński, Dom Kultury Włochy
Natalia Koroniecka, Dom Kultury Włochy
Maria Godek, Szkoła Podstawowa nr 52 Warszawa
Martyna Wieleba, Szkoła Podstawowa nr 52 Warszawa
Julia Kalinowska, Szkoła Podstawowa nr 52 Warszawa
Przerwa obiadowa godz. 13.50 – 14.50

Godz. 14.50 – 15.50
ZESPOŁY Kategoria 5 – 12 lat

SLONECZNA GROMADA, Przedszkole nr 94 „Słoneczna Kraina”
ABRAKADABRA , Dom Kultury „Zacisze”
MAŁE ŚPIEWACZKI, Miejski Dom Kultury w Wołominie
CZADOWE DZIEWCZYNY, Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 38
z Oddziałam Integracyjnymi Warszawa
VOICE OF ZACISZE, Dom Kultury „Zacisze”

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: inne impreza koncert inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!