Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Popołudnie z NAC w Niepodległa. Miejsce Spotkań | Europejskie Dni Dziedzictwa

Popołudnie z NAC w Niepodległa. Miejsce Spotkań | Europejskie Dni Dziedzictwa

reklama
📅 Data: sobota, 18 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Niepodległa. Miejsce spotkań, Al. Ujazdowskie 4 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
🎈 Już 18 września w godz. 15-18 w ogrodzie pawilonu kulturalnego Niepodległa. Miejsce Spotkań w Łazienkach Królewskich będziecie mogli odkryć dziedzictwo polskiego międzywojnia w nowoczesnej szacie. Pokażemy Wam, jak kreatywnie przetwarzać archiwalne skarby, a przy tym dobrze się bawić. Przed Wami plenerowe pokazy animacji, warsztaty rodzinne, gry i wiele innych atrakcji!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy:
👉 plenerowe pokazy „ARCHIWALNEGO FOTOPLASTIKONU ONLINE”, podczas których za pomocą ożywionych archiwalnych kadrów będziecie mogli posmakować jak wyglądały międzywojenna Gdynia, Bydgoszcz i Radom. Przedpremierowo zobaczycie również najnowszy odcinek poświęcony Łodzi, który w sieci zadebiutuje dopiero tydzień później!
👉 warsztaty rodzinne „DZIWA Z ARCHIWUM, CZYLI SMOKI, DINOZAURY I RYCERZE” prowadzone przez edukatorkę Zuzannę Zasacką, w czasie których z archiwalnych fotografii wyczarujemy niezwykłe, bajkowe postaci, w godz. 16-17.30.
👉 STOLIK PYTAŃ - interaktywny punkt konsultacyjny dla nauczycieli, w którym będziecie mogli poznać (i otrzymać) nasze materiały i działania edukacyjne oraz dowiedzieć się więcej, co z archiwami i archiwaliami można zrobić w szkole;
👉 BUDUJEMY NIEPODLEGŁĄ - wielkoformatową grę planszową, która zabierze Was w podróż przez dzieje II RP;
👉 STANOWISKO DEGUSTACYJNE, w którym będziecie mogli poczęstować się naszymi najnowszymi publikacjami albumowymi, gadżetami i innymi przysmakami od NAC.

📋 Regulamin wydarzenia znajdziecie na stronie internetowej nac.gov.pl - link

📍 Niepodległa. Miejsce Spotkań znajduje się w budynku starej Herbaciarni w sercu Warszawy - Łazienkach Królewskich. Traficie tam idąc od pomnika Chopina w kierunku Ogrodu Botanicznego. Wejście od Alei Ujazdowskich, furtką przy Ogrodzie Botanicznym

💙 Współpraca: Biuro Programu „Niepodległa”
🏛 Wydarzenie organizowane w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa
Projekt „Archiwalny Fotoplastikon Online” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!