Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Polecie - piknik międzypokoleniowy

Polecie - piknik międzypokoleniowy

reklama
📅 Data: sobota, 18 września 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Plac Opolski (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Plac Opolski to miejsce lokalnych, codziennych spotkań sąsiadek i sąsiadów na warszawskim Młynowie.
Chcielibyśmy wspólnie zorganizować sąsiedzki, międzypokoleniowy piknik, który byłby celebracją ostatniego weekendu lata - z poczęstunkiem, śpiewaniem, tańcami, graniem w gry, haftowaniem. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie Seniorki i Seniorów!

Harmonogram:
12:00-14:00 - poczęstunek, wspólne robienie kwiatów z bibuły, które posłużą nam później za dekorację pikniku
14:00-16:00 - warsztat pieśni z Ukojeniem (Gosia Wrzosek i Zuzia Kofta).
Zapraszamy każdego, kto ma ochotę pośpiewać (nieważne, czy potrafi czy nie), wszystkich którym to po prostu sprawia przyjemność. W trakcie pierwszej części warsztatu rozgrzejemy nasze głosy i nauczymy się ukraińskiej pieśni na 3 głosy. Druga część będzie momentem, w którym uczestnicy mogą się podzielić piosenką lub pieśnią, którą wspólnie nauczymy się śpiewać - zachęcamy do przyniesienia ulubionej piosenki/pieśni ze sobą wraz z jej tekstem.
16:00-18:00 - integracja oraz wspólne haftowanie imion na materiałach, z których stworzymy patchworkową dekoracyjną tkaninę (zapewniamy materiały, ale zachęcamy do przyniesienia tamborków i igieł).
18:00-20:00 - gra w bingo oraz zabawa przy muzyce.

Zapraszamy!
18.09 godz. 12:00-20:00
Wstęp wolny!

Wydarzenie organizowane w ramach wyłonionego w Open Call “Organizm miejsca” projektu “Pomogę jak mogę” Martyny Modzelewskiej, realizowanego podczas rezydencji w Wolskim Centrum Kultury.

Turnus - grupa założona przez Kamilę Falęcką, Marcelinę Gorczyńską i Michalinę Sobieraj w 2020 roku. Powstała ona z myślą o współdziałaniu i zabawie. Naszym głównym celem jest zrzeszanie młodych twórców i dawanie im możliwości zaprezentowania swoich prac w komfortowych i przyjaznych warunkach. Chcemy, żeby ludzie wiedzieli, że podoba nam się to, co robią. Na naszych wydarzeniach nikt nie musi się wstydzić i ograniczać, można tu zrobić wszystko, na co miało się kiedykolwiek ochotę.

UKOJENIE - kolektyw muzyczny założony przez Gosię Wrzosek i Zuzannę Koftę, skupiający się na praktyce z głosem w nurcie wolnej improwizacji. Wszystko, co nas otacza, ma potencjał dźwiękowy, łącznie z naszymi ciałami, które poprzez użycie głosu stają się najwrażliwszymi instrumentami.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!