Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Koncert Praskiej Orkiestry DreamUp

Koncert Praskiej Orkiestry DreamUp

reklama
📅 Data: czwartek, 09 grudnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
wstęp – wejściówki do odbioru w CePeKa. Pierwszeństwo mają uczestnicy projektu, liczba miejsc ograniczona.

„Dream Up” jest międzynarodowym programem Grupy BNP Paribas zainicjowanym w 2015 roku, finansowanym przez Fundację BNP Paribas w Paryżu i realizowanym w blisko 30 krajach. Podstawą projektu jest edukacja oraz regularna praktyka artystyczna dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Celem projektu Fundacji BNP Paribas realizowanego w Warszawie jest powstanie wieloletniej inicjatywy społeczno-kulturalnej na warszawskiej Pradze.
U podstaw projektu leży idea rozwoju ogólnego poprzez aktywność muzyczną: budowa harmonii emocjonalnej, rozwój kreatywności, zdolności koncentracji, empatii, umiejętności współpracy, czy wzajemnego szacunku.
Pierwsza, trzyletnia edycja programu (realizowana przez Fundację „Muzyka jest dla wszystkich”) adresowana była do dzieci i młodzieży będących pod opieką świetlic środowiskowych w dzielnicy Praga-Północ i Praga-Południe. Zakładała ona systematyczną naukę gry na instrumentach, rozbudzenie pasji i zainteresowań muzycznych, zainspirowanie i zmotywowanie uczestników do dalszego rozwoju, a także zachęcenie do gry zespołowej.
Druga edycja projektu „Dream Up” realizowana przez Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, ul. Podskarbińska 2 w okresie od września 2018 do sierpnia 2021 była kontynuacją działań pierwszej edycji, ale w nowej formule.
Celem niemierzalnym projektu „Dream Up” była konfrontacja i integracja dzieci i młodzieży z różnych środowisk warszawskiej Pragi.
Projekt kierowany był do dzieci i młodzieży w wieku 10 – 18 lat, zarówno mających przygotowanie muzyczne, jak i całkowitych amatorów, którzy nie mieli dotąd okazji do rozwijania swoich pasji muzycznych.
Zajęcia odbywały się w salach Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 w Warszawie na Pradze-Południe, przez doświadczonych, czynnych zawodowo muzyków.

9 grudnia 2021 (czwartek)
godz. 18.00
wstęp – wejściówki do odbioru w CePeKa. Pierwszeństwo mają uczestnicy projektu, liczba miejsc ograniczona.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!