Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Odbierz butelkę z filtrem na wodę! Zadbaj o środowisko!

Odbierz butelkę z filtrem na wodę! Zadbaj o środowisko!

reklama
📅 Data: sobota, 16 października 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Białołęka, Centrum Handlowe Auchan Modlińska, Modlińska 8 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Mniej jednorazówek wokół nas, to mniej plastiku szkodliwego dla środowiska naturalnego. By dołączyć do akcji organizowanej przez Centrum Handlowe Auchan Modlińska i otrzymać praktyczną, wielorazową butelkę z filtrem, wystarczy przynieść zużyte plastikowe butelki. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 października.

W dobie wszechobecnych plastikowych jednorazówek zawierająca filtr butelka, którą można używać wielokrotnie, jest praktycznym, a przede wszystkim ekologicznym rozwiązaniem. Butelka zawiera wymienny filtr, który nie tylko usuwa smak, ale też zapach chloru z wody kranowej. Zawarty w wymiennym filtrze naturalny węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego. Butelka filtrująca sprawdzi się zarówno na spacerze, jak i na treningu, w pracy czy podróży.

Jak otrzymać poręczną butelkę filtrującą? Wystarczy w sobotę 16 października przyjść do Centrum Handlowego Auchan Modlińska i przynieść ze sobą minimum 10 zużytych butelek plastikowych. W zamian można otrzymać markową butelkę z filtrem. Specjalnie przygotowane stanowisko będzie otwarte w godzinach 12-18. Warto się pospieszyć, bo liczba butelek jest ograniczona.

Organizatorowi zależy na tym, by jak najwięcej osób mogło wziąć udział w akcji, dlatego jedna osoba biorąca udział w akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę.
Punkt, w którym będzie można odbierać butelki do wody z filtrem będzie czynny 16 października w Centrum Handlowym Modlińska przy ul. Modlińskiej 8 w Warszawie. Nagrody będzie można odbierać od godziny 12:00 do godziny 18:00 lub do wyczerpania zapasów.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!