Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Targi Małych Wydawców

Targi Małych Wydawców

reklama
📅 Data: niedziela, 12 grudnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Pogłos, Burakowska 12 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
W grudniu, jak to w grudniu, kupujemy zawsze więcej płyt, niż w ciągu roku, wiadomo: prezenty dla bliskich i dla siebie.
Grudzień to też czas podsumowań całorocznych - warto sprawdzić, co się przeoczyło w ciągu roku, jakie płyty warto jeszcze przygarnąć.
Idealnym miejscem do tego są oczywiście grudniowe Targi Małych Wydawców, tradycyjnie w grudniu będzie dużo więcej stoisk, niż zazwyczaj.
Tradycyjnie znajdziecie płyty, kasety i inne nośniki, których na próżno szukać nawet w "dobrych sklepach muzycznych". Kupicie je bezpośrednio od wydawców, możecie dowiedzieć się o najbliższych planach wydawniczych, przybić piątkę, wspólnie podenerwować się powszechnymi opóźnieniami premier (szczególnie na winylach) i pewnie zrobić jeszcze 10 innych rzeczy.

Co bardzo ważne, na Targach będą także przedstawiciele Chlebem i Solą, jednej z wielu organizacji, które pomagają uchodźcom zarówno w straszliwej sytuacji na granicy jak i we wszelkich aspektach ich życia w naszym kraju. To ważna i trudna działalność, niestety wymaga także nakładów finansowych. Liczymy na Waszą hojność i wypełnienie ich puszki gotówką.

Z uwagi na dużą liczbę stoisk, wygodę i bezpieczeństwo kupujących wydawcy staną ze swymi stołami zarówno na dolnej jak i górnej sali, zachowując przy tym odpowiednie odległości.
Wstęp wolny.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę