Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kobiety w IT – Dominika Bettman – Dyrektor Generalna Microsoft Polska – webinar

Kobiety w IT – Dominika Bettman – Dyrektor Generalna Microsoft Polska – webinar

reklama
📅 Data: środa, 26 stycznia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Czy warto wejść w świat nowych technologii? Jak zmieniła się rzeczywistość na tej płaszczyźnie w ciągu ostatnich lat? Porozmawiamy o tym z gościnią webinaru - Dominiką Bettman, Dyrektor Generalną Microsoft Polska i autorką książki „Technologiczne magnolie”.

Dominika Bettman posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży IT. Jest współtwórczynią wielu przemian biznesowo-technologicznych, a także aktywną uczestniczką debaty publicznej o innowacyjnym przemyśle i digitalizacji. Podczas spotkania z autorką „Technologicznych magnolii” dowiemy się, jak wyglądała jej ścieżka zawodowa oraz co motywowało ją do napisania książki. Poruszymy tematy związane z digitalizacją i transformacją biznesu, mocą sprawczą zespołów oraz rozwojem osobistym. Przekonamy się również, jak porzucić uprzedzenia związane z technologiami oraz w jaki sposób zmieniać świat na lepszy z ich wykorzystaniem.

✅ Gościni
Dominika Bettman – przedsiębiorczyni, orędowniczka nowych technologii i zrównoważonego biznesu. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego SGH w Warszawie i Advanced Management Program IESE w Barcelonie. Z wykształcenia ekonomistka, humanistka z natury. Propagatorka idei różnorodności i przywództwa włączającego. Aktywna uczestniczka debaty publicznej o innowacyjnym przemyśle i digitalizacji. Przez 26 lat związana z Siemensem w Polsce (ostatnie lata w funkcji CEO). Od grudnia 2021 Dyrektor Generalna Microsoft Polska. Wierzy w transformacyjną siłę biznesu, moc sprawczą zespołów i rozwój osobisty. Prywatnie miłośniczka piłki nożnej, opery i sztuki.

✅ Prowadząca
Agata Winiarska – Managerka w obszarze IT, Mistrzyni Świata Karate Kyokushin, studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Związana z międzynarodowym środowiskiem IT od niemal dekady, a od 6 lat odpowiedzialna za budowanie zespołów, rozwój pracowników i tworzenie pozytywnej kultury pracy oraz zarządzanie nowymi obszarami biznesowymi. Pasjonatka tematyki autentycznego przywództwa oraz promotorka kultury różnorodności i włączania.

🔴 Udział jest bezpłatny - obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy: link
🔴 Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!
📆 Termin: 26 stycznia 2022 r. (środa), godz. 17.00–18.00

„Kobiety w IT" to cykl rozmów z kobietami pracującymi na różnych stanowiskach w branży technologicznej. Poznajemy i omawiamy ich ścieżki zawodowe, doświadczenia, a także wyzwania z jakimi mierzyły się w sektorze IT.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę