Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rajdowe Lato w Mieście 2022

Rajdowe Lato w Mieście 2022

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 18 lipca 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: sobota, 13 sierpnia 2022

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Blue City, Al. Jerozolimskie 179 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Co dzieci mogą robić latem w mieście? Na przykład uczyć się jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów, a nawet wziąć udział w zawodach.

Trudno zapełnić wakacje samymi wyjazdami. Dlatego dla tych, którzy spędzają całe lub część lata w mieście, Blue City oraz ATA Świat Modeli przygotowali kolejną edycję „Rajdowego Lata w Mieście”, które odbywać się będzie od 18 lipca do 13 sierpnia.

Jest to coroczna akcja, w ramach której w Blue City (na poziomie – 1, przy fontannie) odbywa się nauka jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy bezpłatne lekcje, które poprowadzą wyspecjalizowani instruktorzy. Po godzinie 17 z toru będą mogli korzystać również dorośli.

„Rajdowe Lato w Mieście” od lat cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Oprócz dobrej zabawy, rozwijania umiejętności zdalnego sterowania modelami samochodów, nauki sportowej rywalizacji jego celem jest wyłonienie jak największej liczby dzieci, które zechciałyby kontynuować swoją przygodę z modelarstwem RC i w przyszłości brać udział w wyścigach wyczynowych.

Na zakończenie, 13 sierpnia odbędzie się Finał Rajdowego Lata w Mieście, czyli zawody, których zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, w tym m.in. modele samochodów.

Podczas „Rajdowego Lata w Mieście” na dzieci czeka również niespodzianka. Fontanna zamieni się w wielki tor kolejki elektrycznej, po którym będzie jeździć lokomotywa z aż 30 wagonikami.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę