Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

W krainie C...yrku | Warsztaty ruchowo-akrobatyczne

W krainie C...yrku | Warsztaty ruchowo-akrobatyczne

reklama
📅 Data: sobota, 08 października 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Terminal Kultury Gocław, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


"W Krainie C…yrku." to warsztaty cyrkowe, plastyczne oraz ruchowe - zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz spektakl cyrkowo teatralny - wszystko inspirowane i związane z powieścią Lewisa Carrolla "Alicja w Krainie Czarów".
Mieszkańców okolic Terminalu Kultury Gocław, czeka wspólne przygotowywanie scenografii, choreografii, nauka żonglowania, czy czytanie książki przez...samą Królową Kier. I wreszcie na końcu całego cyklu - wystawienie (przez artystów Kolektywu INC, z udziałem uczestników warsztatów) dla wszystkich mieszkańców cyrkowo - teatralnego spektaklu “Którędy do wyjścia?”

„Podążaj za białym królikiem!” Warsztaty ruchowo - akrobatyczne.
01.10. 12:00-13:00 s. 207
08.10. 12:00-13:00 s. 207

ZAPISY >> link

Warsztaty ruchowe z elementami akrobatyki…bo żeby dogonić królika trzeba być zwinnym, szybkim i dobrze współpracować w grupie. Na warsztatach, będziemy zatem rozwijać koordynację ruchową, uczyć się figur w parach i dobrze bawić.
Królik jest skoczny, sprytny, ma niezwykły refleks, złapanie go może nie być takie proste!
Zapraszamy do zapisów dzieci i młodzież od 10 roku życia - mogą się zapisywać WRAZ z rodzicem. Liczba miejsc ograniczona (do 16 uczestników). Najlepiej zapisać się na cały pakiet zajęć!

Prowadzący:

Maria Gawlik
Od ponad 8 lat zajmuje się szeroko pojętą akrobatyką powietrzną (szarfy, aerial hoop, trapez statyczny, taniec na ścianie). Jej specjalizacją jest taniec na szarfach. Swoją wiedzę poszerzała na różnego rodzaju festiwalach i warsztatach zarówno w kraju, jak i za granicą. Od ponad 6 lat prowadzi również zajęcia z tej dziedziny dla dzieci i dorosłych. Jej uczennice zdobywają nagrody w konkursach krajowych i zagranicznych, a sama również zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski 2019r. w kategorii Aerial Hoop Double Professional. Współorganizowała m.in. Aerial Open Space oraz prowadziła warsztaty na największym festiwalu cyrkowym w Europie: European Juggling Convention, a także uczestniczyła w projektach, takich jak “Hedonist - Variété Show”, Warszawska Scena Variete, CyrkOn oraz Europejski Festiwal Klaunady Inwazja Klaunów.
Od kilku lat zajmuje się dziedziną, którą określa jako akrobacje ikaryjskie. Jako połowa Duetu Marysia i Julian została Zwycięzcą programu Mam Talent (2019), laureatką I festiwalu sztuki cyrkowej OWACJE (2021) oraz finalistką konkursu etiud nowocyrkowych Cyrkulacje w Lublinie (2021).

Julian Waglewski
Jest absolwentem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej. Od ponad 10 lat zajmuje się cyrkiem i szeroko pojętym kuglarstwem (między innymi żonglerką, tańcem z ogniem, ekwilibrystyką).
Jest zdobywcą II miejsca oraz nagrody publiczności na I Ogólnopolskim Konkursie Etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje. Współpracował z Teatrem Akt m.in. przy spektaklu "Poza Czasem", występuje także w Teatrze Palladium w spektaklu "Czarodziej". Współtwórca i artysta Europejskiego Festiwalu Klaunady Inwazja Klaunów. Uczestniczył w projektach “Hedonist - Variété Show”, Warszawskiej Sceny Variete i CyrkOnu.
Wspólnie z Marią Gawlik zajmują się dziedziną, którą określają jako akrobacje ikaryjskie. Jako Duet Marysia i Julian zostali Zwycięzcami programu Mam Talent (2019), laureatami I festiwalu sztuki cyrkowej OWACJE (2021) oraz finalistami konkursu etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje (2021).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę