Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

"Choinka pod Choinkę" i koncert Varius Manx & Kasi Stankiewicz

"Choinka pod Choinkę" i koncert Varius Manx & Kasi Stankiewicz

reklama
📅 Data: sobota, 17 grudnia 2022

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Park Górczewska (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
🔔Dzyń, dzyń, dzyń! Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was 1000 świątecznych drzewek i moc atrakcji w ramach akcji "Choinka pod Choinkę" na Bemowie.🎄
Zgłoszenia w dniach 6–8 grudnia za pomocą formularza internetowego, dostępnego na stronie >> link
17 grudnia szczęśliwi zwycięzcy odbiorą pachnące jodły kaukaskie z Parku Górczewska. Może to właśnie w twoim domu zagości bemowskie drzewko?

🥟🍴Święta to także czas spotkań w towarzystwie pysznego jedzenia, dlatego w dniach 16-18 grudnia odbędzie się II Bemowski Festiwal Bożonarodzeniowy. Aromaty goździków, piernika, świątecznych słodkości i barszczyku z pewnością zwabią Was w weekend do Parku Górczewska. Więcej informacji: link

✨17 grudnia zapraszamy na Świąteczny Jarmark Różności – kiermasz rękodzieła artystycznego. Na stoiskach znajdziecie m.in. dekoracje wykonane na szydełku, miody, mydełka, ozdoby choinkowe, zabawki, ręcznie rysowane i malowane grafiki oraz zestawy prezentowe dla spóźnialskich.🎁
Szczegóły: link

🎶Również w sobotę o godz. 17.00 w Amfiteatrze wystąpią Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Na świąteczny czas Bożego Narodzenia artyści przygotowali niepowtarzalny koncert kolęd i pastorałek okraszony największymi przebojami zespołu.🌟Ten niezwykły wieczór pozwoli zmęczonym zmysłom poczuć klimat i magię zbliżających się Świąt.

To będzie niezapomniany finał akcji "Choinka pod Choinkę" na Bemowie. W sobotę, 17 grudnia br., o godz. 17.00 w ramach finału akcji “Choinka pod Choinkę” zapraszamy do amfiteatru w Parku Górczewska na koncert Varius Manx & Kasi Stankiewicz.
Artyści na świąteczny czas Bożego Narodzenia przygotowali niepowtarzalny koncert kolęd i pastorałek okraszony największymi przebojami zespołu. Ten niezwykły wieczór pozwoli zmęczonym zmysłom poczuć klimat i magię Świąt.
Na niecodzienny charakter występu składa się zjawiskowy głos Kasi Stankiewicz w towarzystwie znakomitych muzyków Varius Manx, którzy na warsztat wzięli najpiękniejsze kolędy i pastorałki. W ten sposób powstał unikatowy projekt, który jest nie tylko niespodzianką dla fanów zespołu, lecz także prawdziwą ucztą muzyczną dla każdego słuchacza.
Najpopularniejsze kolędy, min. „Gdy śliczna Panna”, Przybieżeli do Betlejem”, „Anioł Pasterzom mówił”, „Jezus Malusieńki” spotkają się z ponadczasowymi przebojami z repertuaru zespołu m.in. „Pocałuj noc”, „Piosenka księżycowa”, „Elf”, czy „Orła cień”.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

🥰Z nami ogrzejecie się w ciepłej atmosferze, posłuchacie najlepszej muzyki na żywo i przygotujecie do świętowania w rodzinnym gronie w domowym zaciszu.
All we want for Christmas is You!💝

Do zobaczenia!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę