Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Potrzebujesz, to bierz, tylko szybko oddaj - wypożyczalnia po sąsiedzku

Potrzebujesz, to bierz, tylko szybko oddaj - wypożyczalnia po sąsiedzku

reklama
W Warszawie ruszyło LenBo – wypożyczalnia po sąsiedzku.

LenBo jest serwisem, dzięki któremu możemy „od sąsiada” wypożyczyć na chwilę wiertarkę, wałek do ciasta, PlayStation czy strój na przebieraną imprezę. Często za darmo lub za symboliczną kwotę. Walutą może być też uśmiech, czekolada, czy zaproszenie na kawę. Nie tylko więc oszczędzasz pieniądze i chronisz środowisko, ale też masz szansę poznać nowych, ciekawych ludzi! Wystawiający zaś mają szansę zarobić na np. dawno nieużywanym sprzęcie AGD lub po prostu pomóc innemu Lembowiczowi w potrzebie.

Mimo, że serwis istnieje od niedawna, ma stale powiększające się grono zwolenników. Codziennie przybywa kilka ciekawych ofert, lokalizację przedmiotu widać na mapie miasta.

Urodziny pociechy? Furorę zrobi maszyna do robienia waty cukrowej. Niefortunny upadek na lodzie? Wypożycz na kilka dni kule i ulżyj stłuczonej kostce. Sąsiad znów zalał Ci sufit w łazience? Na LenBo.pl znajdziesz osuszacz do ścian. Znajomi z dzieckiem przyjeżdżają na weekend? Przyda się łóżeczko turystyczne. A może chcesz sprawdzić, czy robienie pierogów ruskich jest trudne? Jedna z Lembowiczek wypożycza wałek do ciasta i chce za niego tylko procentowy udział w Twoich wyrobach. Pewnie pożyczy też mikser. Jak nie ona, to może jej sąsiadka?

Jeśli idea Ci się podoba, zapraszamy do odwiedzin na LenBo.pl i do wystawiania przedmiotów. :)

reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama