Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Stylowa Varso Vie // Chill with Fogg / Mateusz Krautwurst

📅 Data: sobota, 11 lipca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Varso Vie, Plac Konstytucji 2 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Lipcowy cykl muzycznych spotkań dedykujemy Warszawie z okresu międzywojennego, dlatego też pragniemy zaprosić was na spotkanie z twórczością Mieczysława Fogga we współczesnej aranżacji Mateusza Krautwursta.

Mieczysław Fogg, polski wokalista, baryton liryczny. Mistrz sentymentalnej piosenki, legendarny artysta dawnych warszawskich kabaretów i teatrów rewiowych, niezmiennie popularny również po wojnie. Znany z warsztatowej perfekcji i elegancji wykonywanych utworów. Jego kariera trwała przez 60 lat - występował do 86. roku życia - co nie ma precedensu w dziejach polskiej estrady.

Mateusz Krautwurst, Jego głos i utwory znaleźć można na płytach innych artystów, lecz również w autorskiej odsłonie albumu The Positive (na płycie gościnnie Natalia Kukulska, Urszula Dudziak i Frenchy). W 2011 roku ukazała się. Z końcem 2011 roku Mateusz Krautwurst został finalistą The Voice of Poland z drużyny Kayah, czego skutkiem jest wydany przez Universal Music Polska singiel „Tego nam życzę” (marzec 2012 r.).
Aktualnie zajmuje się produkcją muzyki (audio & live). Współpracował m.in. z Piotrem Polkiem, Kayah, Adamem Sztabą, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, a także z The London Community Gospel Choir.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama