Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

ARRM | Wakacyjna przerwa

ARRM | Wakacyjna przerwa

reklama
📅 Data: środa, 19 lipca 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Narodowy Instytut Audiowizualny, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
20:00 ARRM | Koncert
Czwórka związanych ze sceną metalową muzyków, którzy w 2016 roku zadebiutowali pod nazwą ARRM. Ich powolny, hipnotyczny, trochę psychodeliczny rock oparty jest na powtarzających się bez końca akordach. Powoli budowane napięcie przywołuje na myśl późne albumy Earth lub grupy z kręgu amerykańskiego stoner-rocka i doom-metalu. W 2017 roku nakładem wytwórni Instant Classic ukazał się split z psychodelicznym, gdyńskim zespołem Lonker See.

21:30 „Lo Sound Desert”, reż. Joerg Steineck, 2016, 94 minuty
Po koncercie ARRM na dziedzińcu FINA odbędzie się pokaz filmu „Lo Sound Desert”. Dokument przybliża początki muzycznego fenomenu, jakim okazał się stoner-rock. Muzycy, tak popularnych dziś zespołów, jak Queens of the Stone Age czy Kyuss opowiadają o psychodelicznych koncertach granych na pustyni i wpływie tej bezkresnej przestrzeni na ich muzykę.

Partnerem cyklu jest festiwal Enea Spring Break.

Wstęp
Do wstępu na koncert upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wstęp na projekcję filmu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Pokaz odbywa się na dziedzińcu z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 21:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (200). Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych).

fot. Maciej Mutwil

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę