Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Capoeira nad Wisłą

Capoeira nad Wisłą
📅 Data: sobota, 25 sierpnia 2018

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Pomost 511, bulwar Flotylli Wislanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Sobotnie poranki lata warto wykorzystać na trening na świeżym powietrzu. Zapraszamy na zajęcia Capoeiry z widokiem na Wisłę!

Capoeira u swych podstaw była lekiem na trudy codziennego życia w szesnastowiecznej Brazylii, a także doskonałym sposobem podkreślenia indywidualności kulturowej tamtejszej ludności. Swoją ekspresyjnością i rytmem nawiązuje zarówno do dawnych, rytualnych tańców afrykańskich plemion, jak również obyczajowości charakterystycznej dla Indian z Ameryki Południowej. To jedyna sztuka walki, która łączy w sobie elementy samoobrony, tańca i akrobatyki. Stale modernizowana przez swoich mistrzów, w ciągu wielu lat istnienia, zdołała doskonale dopasować się do czasów współczesnych. Dynamiczna, pełna zamaszystych, obrotowych kopnięć, zręcznych podcięć i sprytnych uników, stanowi doskonały sposób na połączenie ćwiczeń kształtujących sylwetkę z praktycznym i skutecznym treningiem defensywnym.

Wstęp wolny
Godz. 10:30-12:00
*Uczestnicy powinni mieć na sobie długie spodnie nie kępujące ruchów, koszulkę i sportowe buty*

Zajęcia poprowadzi Marek Uzdowski z Capoeira Warszawa Wola - Grupa Beribazu Monitor Bujão:
Swoją przygodę z Capoeirą rozpoczął na początku 2000 roku. Od kwietnia 2017 posiada stopień instruktorski „Monitor” w najstarszej w stolicy i jednej z najstarszych grup w Polsce – Beribazu.
Od grudnia 2009 roku prowadzi zajęcia dla osób w różnym wieku, zapoznając ich z Capoeirą i jej bogatą, wiekową tradycją.
Zwycięzca w II Otwartych Mistrzostwach Polski – Gniezno 2016, w kategorii instruktorów.
Rokrocznie uczestniczy w wielu warsztatach organizowanych w Polsce i za granicą, gdzie z wielkim zapałem doskonali umiejętności pod okiem mistrzów i mentorów reprezentujących różne style Capoeiry.
Na treningach jest wymagający i lubi dyscyplinę, prywatnie ma bardzo sympatyczne usposobienie, jest otwarty i pozytywnie nastawiony do życia.
Jego motto życiowe: Nie ma celów niemożliwych do zrealizowania, są tylko takie, których zrealizowanie wymaga cięższej pracy!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱