Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Ćwiczenia na trawie online

Ćwiczenia na trawie online

reklama
📅 Data: wtorek, 14 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
#zostańwPokoju 💚

Pokojowicze! Mimo, że nie ma nas, stacjonarnie na skarpie, tęsknimy za “pokojowymi” wydarzeniami, nie możemy wytrzymać bez tworzenia dla Was miłych, kreatywnych i rozwijających przyjemności, dlatego… Powracamy z ćwiczeniami na trawie!

Tym razem w nieco innej formie, “widzimy się” przed ekranami komputerów i smartfonów. Rozkładajcie maty w domu, na tarasie, balkonie, w parku, gdziekolwiek jesteście i ćwiczcie razem z nami!

Transmisje live na FB w we wtorki o 17:30.
Transmisje na Facebookowym profilu >> link
lub stronie wydarzenia >> link
[od waw4free: nie podano precyzyjnej informacji na stronie źródłowej w momencie dodawania tego ogłoszenia w naszym serwisie]
(nie korzystaj z linków umieszczanych w komentarzach na FB)

-----
Przygotowaliśmy dla Was szereg zajęć:

PILATES
System ćwiczeń, którego celem jest wprowadzenie równowagi w organizmie. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.
Zajęcia skupione na wzmocnieniu mięśni głębokich i posturalnych. Dzięki instruktorce Marcie Kosińskiej poprawicie wygląd waszego ciała i zyskacie dobry nastrój.

AEROBOKS
Trening łączący elementy fitnessu, boksu oraz sztuk walki. To dynamiczne, wykonywane przy muzyce ćwiczenia, przyspieszające tempo spalania tkanki tłuszczowej, wzmacniające mięśnie ramion, nóg, tułowia, rozwijające szybkość, zwinność i wytrzymałość. Podczas jednej godziny aeroboksu będziecie mogli i mogły spalić nawet 800 kalorii.

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Trening dedykowany osobom, które odczuwają bóle kręgosłupa oraz tym którzy chcą zadbać o swoją postawę. Marta Kosińska pokaże, jak poprawić ruchomość kręgosłupa, wzmocnić i rozciągnąć mięśnie oraz kształtować postawy przyjazne kręgosłupowi.

TBC
(ang. Total Body Conditioning)
Zajęcia łączące ćwiczenia aerobowe (przyspieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi. Trening ten pozwala wyrzeźbić ciało, podkreślić każdy mięsień. W rezultacie, przede wszystkim, poprawia kondycję i wydolność fizyczną organizmu, a także reguluje metabolizm. Trening składać się będzie z rozgrzewki i ćwiczeń kształtujących, podczas których skorzystamy z ciężarków. Rozgrzane ćwiczeniami ciało na końcu rozciągniemy i wyciszymy

Ćwiczenia poprowadzi Marta Kosińska - trener personalny. Założycielka klubu sportowego TrenujDalej Sport&Dietetyka. Absolwentka WSKFiT. Dyplomowana instruktorka sportu ze specjalnością kulturystka, od 2008 r. instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i samoobrona. Zdobywczyni brązowego medalu na X Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 2014 r. w Łodzi. Miłośniczka sportów walki, jazdy konnej i fitness.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.