Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Oramics Sound LAB: Monster - Rekordbox i granie harmoniczne

Oramics Sound LAB: Monster - Rekordbox i granie harmoniczne

reklama
📅 Data: piątek, 26 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Oramics Sound LAB w Recepcji strikes again! ☄️

🎶 Kontynuujemy cykl kreatywnych spotkań z dźwiękiem i muzyką, przygotowany we współpracy ze stołecznym kolektywem Oramics. 26. marca łączymy się ONLINE z Monster DJ - jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie didżejskiej, by wspólnie odkrywać możliwości programu Rekordbox! 🌐💿

👉 Nieważne, czy koniec lockdownu oznaczać będzie dla Was upragniony powrót za klubowe decki, czy długo wyczekiwany debiut - warsztat kierujemy do wszystkich osób kochających muzykę i chcących dzielić się nią z publicznością ✌️

❗️📣 Spodziewajcie się przelotu przez najważniejsze funkcje Rekordboxa, z dłuższymi przystankami przy hot cues, loopach i organizacji Waszej kolekcji. Do tego dorzucamy zasady grania harmonicznego i potężną dawkę tak zwanych tips & tricks z arsenału jednej z najlepszych didżejek w Polsce!

🔴 Warsztat jest darmowy, pamiętajcie jednak o zapisach! Czekamy na Wasze wiadomości pod adresem 📝 [email protected] 📝

⏰ Spotkamy się ONLINE, za pośrednictwem platformy ZOOM, w piątek 26.03. o 17:00.
Program Rekordbox możecie ściągnąć ze strony producenta: link

🙋‍♀️ BIO:
Kilka ostatnich lat było niezwykle pomyślnych dla Monster DJ. Swoimi występami podbiła imprezy i festiwale w całym kraju. Jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych DJ-ek w Polsce. Jej nagły sukces nie powinien jednak nikogo zaskoczyć. Monster pracowała na to blisko dekadę i jak nikt potrafi prezentować euforyczną muzykę do zabawy: house, techno, acid, trance, breaki czy… Rihannę.
Karierę rozpoczęła pod koniec lat dwutysięcznych na Rozbracie, anarchistycznym skłocie i centrum kultury alternatywnej w Poznaniu. To tam zaczęła organizować imprezy Squat the Electricity, które mocno zżyły lokalną scenę. Monster popularyzowała muzykę elektroniczną wśród aktywistów i aktywizm wśród fanów muzyki elektronicznej. Dziś, Monster jest członkinią Oramics, polskiej platformy wspierającej kobiety, osoby niebinarne i queerowe na scenie muzyki elektronicznej. Dzięki składance „Total Solidarity” o działaniach kolektywu usłyszał cały świat.
W 2018 Monster wygrała konkurs DJ-ski organizowany przez Catz ’n Dogz i wystąpiła na organizowanym przez nich festiwalu Wooded w Szczecinie. Tego samego roku nagrała miks dla wytwórni Naive prowadzonej przez Violet. Philip Sherburne z magazynu Pitchfork stwierdził, że to jeden z lepszych miksów miesiąca i opisał go tak: „ten 99-minutowy miks acidu, breaków, bujnego piano house’u, electro i nawet wczesnego trance’u jest tak dobry, że zastanawiam się, dlaczego jeszcze nie słyszeliśmy o Monster”. Nagranie jej płomiennego seta z imprezy zamknięcia Unsoundu 2019 zostało okrzyknięte przez Resident Advisor miksem dnia i jednym z najlepszych miksów stycznia 2020 zdaniem Pitchforka. DJ-ka została od razu poproszona przez Resident Advisor o miks do ich serii podcastów. Monster jest pierwszą od czasu Magdy Polką, która może się tym pochwalić.
Monster występowała już w klubach w całej Polsce. Jest rezydentką Projekt LAB w Poznaniu. W przerwach od DJ-owania prowadzi warsztaty DJ-skie na wydarzeniach feministycznych, m.in. w ramach zbiórek na Międzynarodowy Dzień Kobiet, a także imprezach organizowanych przez Oramics i Granko.
🟣 soundcloud: link
🟣 facebook: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę