Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Warszawa na wakacje: Szlakiem kuchni społecznych

Warszawa na wakacje: Szlakiem kuchni społecznych

reklama
📅 Data: czwartek, 08 lipca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na warszawską podróż szlakiem kuchni społecznych. Wydarzenie odbędzie się na Facebooku Muzeum Warszawy >> link

Jarmiła Rybicka, założycielka warszawskiej Kuchni Konfliktu, podzieli się z Wami historią powstania stołecznej Kuchni Konfliktu, knajpy i sklepu prowadzonych przez warszawiaków pochodzących z różnych regionów świata objętych konfliktami zbrojnymi. Opowie też o innych społecznie zaangażowanych knajpach i restauracjach, które z powodzeniem, choć często mimo różnych wyzwań, działają w Warszawie. Gdzie zjeść dobry, zaangażowany posiłek w stolicy? Jakie typy gastronomii i gdzie prowadzą i współprowadzą warszawiacy-uchodźcy, czy mieszkańcy z różnymi spektrami autyzmu i innymi obciążeniami? Bądźcie z nami on-line, a potem wyruszcie szlakiem warszawskich kuchni społecznych!

Goście: Jarmiła Rybicka – socjolożka, aktywistka społeczna i założycielka Kuchni Konfliktu, bistro-sklepu tworzonego przez uchodźców_czynie, które daje kluczowe wsparcie w budowaniu poczucia bezpieczeństwa i stabilności oraz szansę podzielenia się osobistymi historiami i znakomitą kuchnią. Współpracowała m.in. z aktywistami z Białorusi, obrońcami praw człowieka w Hondurasie, Helsińską Fundacją Praw Człowieka i Plastic Soup Foundation w Amsterdamie. Na stałe współpracuje z Fundacją Ashoka w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej Cudzoziemców „Hello Entrepreneurship”

Prowadzenie: Marta Żakowska – Muzeum Warszawy, Magazyn Miasta

Wydarzenie odbędzie się na Facebooku Muzeum Warszawy >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę