Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

RODO w online marketingu - bezpłatny webinar

RODO w online marketingu - bezpłatny webinar

reklama
📅 Data: środa, 03 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Trendy dotyczące online marketingu, które się dosyć wyraźnie wykształcają to coraz silniejsze spersonalizowanie przekazu marketingowego (czyli profilowanie, zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych, nanotargetowanie itp.), nacisk na bezpieczeństwo i ograniczenia plików cookies, popularność trybów incognito, ochrona prywatności czy etyka danych osobowych. To nie tylko kwestia zabezpieczenia systemów teleinformatycznych. Ale także konieczność opracowania aktualizowania odpowiednich procedur i dbania o poziom świadomości podmiotów i personelu realizujących działania marketingowe w internecie, czy odpowiednie przygotowanie zautomatyzowanych kampanii marketingowych, targetowania użytkowników z uwzględnieniem potencjalnych zagrożeń dla wolności osób, obowiązek stosowania kluczowych zasad i wymogów dotyczących przetwarzania danych osobowych, tj. zgodności z prawem, przejrzystości i dokonywania oceny skutków dla ochrony danych itp.
O tym, a także o wielu innych zagadnieniach powiemy podczas webinaru „RODO w online marketingu”.
Zapraszamy!

TERMIN: 3 marca 2021 r.
CZAS: 10.00. - 11.00.
MIEJSCE: online platforma ClickMeeting (otrzymasz link do webinaru)
Udział w webinarze jest bezpłatny, możesz dodatkowo odpłatnie otrzymać imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

Zapis na bezpłatny udział w webinarze >> link
W FORMULARZU W POLU JAKO MIEJSCE SZKOLENIA NALEŻY WPISAĆ "ONLINE"

Zapis na udział w webinarze z imiennym certyfikatem i materiałami w formie elektronicznej w cenie 35 zł brutto >>
link
po dokonaniu zakupu w terminie do 3 dni po szkoleniu na stronie, na której był dokonywany zakup udostępniony zostanie materiał ze szkolenia, otwierany kodem który otrzymacie Państwo po dokonaniu płatności. Materiał będzie dostępny i można go pobrać przez dwa tygodnie od zakończenia szkolenia. Certyfikat imienny zostanie przesłany drogą elektroniczną na adres email. Po otrzymaniu kodu prosimy o jego przesłanie wraz z imieniem i nazwiskiem w celu wystawienia imiennego ceryfikatu na adres [email protected]

Informujemy, że Administratorami Państwa danych osobowych są wspólnie organizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9 oraz współorganizator szkoleń JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gorzelnicza 9. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rejestracji na szkolenie i w celu przeprowadzenia szkolenia zgodnie z opisanymi warunkami, a w przypadku wyboru opcji odpłatnej także w celu wystawienia certyfikatu i w celach rachunkowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż wymagany dla realizacji celu, dla którego są przetwarzane. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych oraz nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu związanym z automatycznym podejmowaniem decyzji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Przysługujące Państwu prawa można wykonywać, pisząc na adres email: [email protected] lub wysyłając pismo na adres ul. Gorzelnicza 9, 04-212 Warszawa. W przypadku uznania, iż Państwa dane przetwarzane są niezgodnie z prawem, przysługuje skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę